KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12434016
nr 1243 4016
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1939. Olja på duk, Kråkor, 89x115
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:50:25
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström